[new_royalslider id=”2″]

Jobb megélhetés

A határok megszűnésével lehetőségünk nyílt külföldön is munkát vállalni. Nyugat-Európában már most is sok ezer honfitársunk dolgozik egy jobb és kiszámíthatóbb élet reményében. Ahhoz azonban, hogy sikeres legyél ma már nem elég szorgalmasnak és kitartónak lenni: aktív és magabiztos nyelvtudásra van szükséged! Valósítsd meg az álmaid, dolgozz a jövődön!
Ebben segít a Speak! Nyelviskola.

Válságálló vállalkozás

Magyarországon már a gazdasági válság előtt sem volt könnyű a vállalkozások helyzete, de a körülmények 2008 óta tovább romlottak. Sok kis és középvállalat ment tökre, vagy a fennmaradás érdekében jelentős kiadáscsökkentést és fájdalmas elbocsátásokat hajtott végre. Ha a felszínen akarod tartani a vállalkozásodat muszáj lépést tartanod a változásokkal és többet tudnod a versenytársaknál. Az első lépcsőfok a biztos lábakon álló nyelvtudás megszerzése, amellyel nem csak önmagadat, hanem a vállalkozásodat is fejlesztheted!

Kinyílik előtted a világ

Hétvégenként vágyakozva nézed az utazási műsorokat, de a magabiztos nyelvtudás hiánya miatt nem mersz belevágni? A világot nem lehet a kanapéról felfedezni! Ha új élményekre, izgalmas kalandokra vágysz, vagy csak több önbizalomra lenne szükséged ahhoz, hogy megszólalj angolul, akkor tanulj nálunk. A Speak! Nyelviskola tanfolyamain segítünk legyőzni a kiszolgáltatottságot: felkészítünk az élet legkülönbözőbb szituációira, legyen szó éttermi rendelésről, szobafoglalásról vagy autóbérlésről. Ne hagyd, hogy a félelmeid irányítsák az életed! Pörögj fel, döntsd le a korlátokat!

Dönts a jövődről

18 évesen nem a felelősség a kedvenc szavunk, mégis ilyenkor hozzuk meg azokat a döntéseket, amelyek meghatározzák a jövőnket. Eldöntjük milyen tárgyakat tanulunk emelt óra számban, miből érettségizünk és hova felvételizünk. Lehet, hogy néhány döntésünk nem lesz tökéletes. Lehet, hogy hibázunk. Egy valami biztos: nyelvtudás nélkül nincs jövőnk! Ebben segít a Speak! Nyelviskola.

Több lehetőség

Ma Magyarországon nem könnyű jó állást találni. Nem csak a magas munkanélküliség vagy a nehéz gazdasági körülmények, hanem az erős verseny miatt is. Egy-egy állásra nagyon sok hasonló végzettségű ember jelentkezik és sokszor csak a véletlenen múlik, hogy végül kit választanak. Ha nem szeretnéd a véletlenre bízni a sorsodat, több lehetőségre és jobb állásra vágysz, akkor muszáj fejlesztened a nyelvtudásod. Tartsd a lépést, lépj előre, tanulj nálunk!

Speakman blogja

Mi az amerikai álom?

Az amerikai álom az a hit, hogy bárki, függetlenül attól, hogy hol született, vagy milyen osztályba született, elérheti a siker saját verzióját egy olyan társadalomban, amelyben a felfelé irányuló mobilitás mindenki számára lehetséges.

Angol idiómák és eredetük: Néhány népszerű angol idióma, jelentésük és a mögöttük álló történetek: 5. rész

Az idiómák olyan kifejezések vagy mondatok, amelyek jelentése túlmutat az őket alkotó egyes szavakon. Ebből kifolyólag szinte soha nem azt jelentik, ahogyan azt szóról szóra fordítanád. Az angol nyelv is bővelkedik idiómákban. Aki jól beszél angolul, az sok angol idiómát használ. Bogi ma az idióma gyűjteménye ötödik részét ossza meg veletek.

A kedvenc angol szavaim és idiómáim 5.rész

A kedvenc angol szavaim és idiómáim sorozatom mostani, ötödik részében bemutatom azt, hogyan tudjuk kifejezni angolul, ha valami nem esztétikus, nem szép, nem kívánatos. Erre adok most különböző angol szavakat, idiómákat és természetesen példamondatokat is.