Hogyan tudok Nálatok tanulni?

Az ONLINE angolozásba Nálunk jelenleg magánórákon tudsz belevágni, ahol:

SZEMÉLYRE SZABOTT IDŐBEOSZTÁS: Heti minimum 1×2 órás tanulástól, akár heti 3x vagy többször is tanulhatsz. Az órarendedet az oktatásszervezőnkkel közösen fogod kialakítani, hogy az optimális legyen számodra.

CSAK TE: Az órákon csak te veszel részt, így a tanár minden figyelmét neked szenteli, ezért gyorsabb és hatékonyabb lehetsz, mint egy  csoportban, mert a tanulás tempója csak hozzád igazodik.

IGÉNYRE SZABOTT: A magánórák lehetővé teszik, hogy a tanárod a szinted lecketervét kiegészítse, megszinesítse a számodra fontos témákkal, pl.: felkészülés munkahelyi prezentációra vagy állásinterjúra vagy nyelvvizsgára

INTENZÍV: A magánórák lehetővé teszik az intenzívebb tanulást, mivel az igényeid szerint heti többször tanulhatsz

KÉNYELMES: Otthonod kényelméből élvezheted a videóchaten keresztüli tanulást. Mindössze internetre és egy kamerával + mikrofonnal ellátott számítógépre vagy mobiltelefonra lesz szükséged.

ÓRADÍJ: Egy 45 perces óra listaára 7.990 Ft.

Egy tudásszint elvégzése ezzel a módszerrel általában 30 óra.

Az alábbi ajánlatok közül tudsz választani:

BASIC

10 ÓRA (10 x 45 perc)

7990/óra

PREMIUM

30 ÓRA (30 x 45 perc)
7590/óra

+ 1 db HomeEZ munkafüzet

+ 1 db ListenEZ hanganyag

+ Nem mersz megszólalni angolul ekönyv

Hogyan tudom megszerezni az egyik csomagot?

Sokan szeretnének biztosak lenni abban, hogy megtalálják azt a tanárt és/vagy módszertant, ami abban segít, hogy elérjék a beszéddel kapcsolatos céljaikat.

Azonban nem tudják, hogyan fussanak neki. Bizonytalanok és bizalmatlanok is egyben.

Ez teljesen érthető, hisz nagyon sok a szolgáltató, és nagy kínálatból lehet választani.

Ezért vegyél részt az online bemutatóóránkon, ami nagyjából 45-60 perc.

A bemutatóóra segít, hogy:
1. megismerd a módszertant
2. ki tudjuk választani közösen azt a csomagot, amire a leginkább szükséged van
3. a tanulásoddal kapcsolatosan megalapozott döntést tudj hozni – a bemutatóórán való részvétel kötelezettség mentes

AZ ONLINE BEMUTATÓÓRA DÍJA 7990 FORINT, DE …

AMENNYIBEN KITÖLTÖD AZ ONLINE SZINTFELMÉRŐNKET, MEG TUDOD KAPNI DÍJMENTESEN.

Miért adjuk díjmentesen a bemutatóórát annak, aki kitölti a szintfelmérőt?

A legfontosabb a tanulásban a megfelelő motiváció. Nekünk az a törekvésünk, hogy Te végre olyan szinten beszélj angolul, hogy meg tudd állni a helyedet a világban, a munkahelyeden és hogy ne szorulj segítségre, amikor elutazol külföldre.

Az ehhez vezető útvonalat 17 tudásszintre bontottuk. A motiváció mellett a másik legfontosabb tényező az, hogy pontos diagnózist tudjunk felállítani a jelenlegi angol tudásodról, és meg tudjuk állapítani azt a kiinduló pontot, ami a lehető leggyorsabban a lehető legnagyobb mértékű fejlődést hozza.

Sokan azért hagyják abba a tanulást, mert a kihívás nem megfelelő számukra. Vagy túl nagy a terhelés, vagy túl kis mértékű.

Azok, akik kitöltik a szintfelmérőt, dolgoznak vele és rászánnak erre 20 percet, mindenképpen motiváltak.
Ezzel minket is jobban motiválnak, hisz segítenek nekünk pontos diagnózist felállítani.

Hol találkozhattál velünk a médiában?

Magyarország 1. sz. nyelvtanulási blogja

Minden, amit valaha tudni akartál az angoltanulásról
Belelapozok